Reviewers

 

Surname and name

Title, degree

Affiliation

E-mail

Christiane Bielefeldt

Professor

Napier University, Edinburgh, UK christiane.bielefeldt@gmail.com
Tadeusz Dyr

Prof. UTH, 
dr hab.

Uniwersytet Technologiczno - Humanistyczny 
w Radomiu
t.dyr.@uthrad.pl
Günter Emberger

Professor

Vienna University of Technology, Austria Guenter.Emberger@tuwien.ac.at
Pieter van Essen

Drs. Ing

Windesheim Professional University of Applied Sciences at Zwolle, The Netherlands p.van.essen@windesheim.nl
Janusz Figura

Prof. UE, 
dr hab.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Janusz.figura@ue.Katowice.pl
David B. Grant

Professor

Hull University Business School, University of Hull, 
Hull, UK
d.grant@hull.ac.uk
Andrzej Grzelakowski

Prof. zw. dr hab.

Akademia Morska w Gdyni grand@am.gdynia.pl
Marek Grzybowski

Prof. AMG, 
dr hab.

Akademia Morska w Gdyni m.grzybowski@wpit.am.gdynia.pl
Mariusz Jedliński Prof. US dr hab. Uniwersytet Szczeciński mariusz.jedlinski@wzieu.pl
Miroslav Jeraj Izred. prof. dr. Katedra za gospodarsko logistiko. Univerza 
v Mariboru. Fakulteta za logistiko.
miroslav.jeraj@fl.uni-mb.si
Barbara Kos Prof. UE dr hab. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach bkos@ue.katowice.pl
Marianna Kotowska-Jelonek Prof. PŚK, 
dr. hab. inż.
Politechnika Świętokrzyska mjelonek@tu.kielce.pl
Alina Lipińska-Słota Prof. UE, 
dr hab.
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach slota@ue.Katowice.pl
Xenie Lukoszova Professor Katedra dopravy a logistiky. Vysoka Skola Technicka a Ekonomicka v Ceskich Budejovicich xlukoszova@seznam.cz
Benedikt Mandel Doctor MKmetric Gesellschaft für Systemplanung GmbH, Germany mandel@mkm.de
Elżbieta Marciszewska Prof. zw. dr hab. SGH w  Warszawie emarci@sgh.waw.pl
Maciej Matczak Prof. AMG,
dr. hab.
Akademia Morska w Gdyni mmatczak@am.gdynia.pl
Vlastimil Melichar Prof. Ing., CSc. Katedra dopravního managementu, marketingu a logistiky. Univerita Pardubice. Dopravni Fakulta Jana Pernera Vlastimil.Melichar@upce.cz
Anna Mężyk Prof. UTH,
dr hab. inż.
Uniwersytet Technologiczno - Humanistyczny 
w Radomiu

a.mezyk@uthrad.pl

Viktor Myronenko Prof. dr hab. State University of Infrastructure and Technologies
in Kiev, Ukraine

pupil7591@gmail.com

Piotr Niedzielski Prof. zw. dr hab. Uniwersytet Szczeciński Piotr.Niedzielski@wzieu.pl
Jana Pieriegud Dr hab. SGH w Warszawie jpiere@sgh.waw.pl
Wojciech Piotrowicz Ass. prof. Hanken School of Economics wojciech.piotrowicz@hanken.fi
Adam Przybyłowski Prof. AMG,
dr. hab.
Akademia Morska w Gdyni adam@am.gdynia.pl
Piotr Rosik Dr. hab. Instytut Geografii i Przestrzennego 
Zagospodarowania PAN
rosik@twarda.pan.pl
Simon Shepherd Doctor University of Leeds, UK S.P.Shepherd@its.leeds.ac.uk
Maciej Stajniak Prof. WSL,
dr. hab.
Wyższa Szkoła Logistyki maciej.stajniak@wsl.com.pl
Christiane Trüe Prof. dr Hochschule Bremen City University of Applied Sciences Christiane.Truee@hs-bremen.de
Elżbieta Załoga Prof. zw. dr hab. Uniwersytet Szczeciński elzbieta.zaloga@wzieu.pl